kurs tańca Siedlcekurs tańca ŁukówCennik opiniePierwszy taniecO nas kontaktimprezy wydarzeniakarta podarunkowadj & wodzireje JAROSZYŃSCY

Narazie nie prowadzimy zajęć w Sokołowie Podlaskim, ale mamy nadzieję, że wrócimy niebawem. 

Tymczasem zapraszamy do Siedlec.

https://www.taniec-towarzyski.com/siedlce 

informacje i zapisy: Anna & Jan Jaroszyńscy

t. 607690450, 663234272

www.taniec-towarzyski/siedlce
www.taniec-jaroszynscy.blogspot.com
facebook.com/taniec.towarzyski.siedlce

 

 **************************

Taniec dobry na wszystko 

Taniec towarzyski to doskonały sposób, by atrakcyjnie, aktywnie i kreatywnie spędzić czas wolny. Wie o tym każdy, kto choć raz w życiu skorzystał z możliwości, jaką zapewnia właśnie taniec. 

Spokojny, wręcz majestatyczny walc, wymowny i symboliczny polonez, energiczna polka, żywy rock and roll, gorące rytmy latynoamerykańskie – gatunków tańca towarzyskiego jest wiele, trudno wymienić choćby połowę. 

Każdy gatunek ma własny charakter, indywidualizm, rzec można, duszę, która wyróżnia go spośród innych propozycji tanecznych. 

Doskonałym sposobem, by rozwijać własne umiejętności taneczne są kursy tańca organizowane przez Anię i Janka Jaroszyńskich – doświadczonych i kompetentnych instruktorów, ludzi empatycznych, energicznych, otwartych i komunikatywnych. Taniec to dla nich pasja, sposób na życie, niekończąca się przygoda, która pragną podzielić się z innymi.

Ania i Janek Jaroszyńscy organizują kursy tańca w wielu miastach i miasteczkach, z ich umiejętności i wiedzy korzystali również mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego, wielu z nich zdecydowało się dojeżdżać do Węgrowa lub Siedlec, by tam, pod opiekuńczym okiem instruktorów o anielskiej ciepliwości i wielkich sercach, rozwijać własne talenty, zdobywać nowe umiejętności i nade wszystko kreatywnie spędzać czas. 

Wiele osób zadaje sobie pytanie, po co uczestniczyć w kursach tańca? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, w zasadzie odpowiedzi może być tyle, ilu ludzi na świecie. Każdy człowiek inaczej postrzega taniec, dla jednych to sposób na relaks, dla innych pasja, są też tacy, którzy traktują naukę tańca towarzyskiego jak sposób na aktywne i atrakcyjne spędzanie czasu wolnego w sympatycznym towarzystwie. 

W ofercie szkoły tańca Anny i Jana Jaroszyńskich można znaleźć szeroki wachlarz propozycji, są tam tańce towarzyskie o różnym charakterze i różnym stopniu trudności, dzięki czemu każda osoba bez problemu znajdzie odpowiednie rozwiązanie. 

Warto nadmienić, że zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem stopnia zaawansowania, począwszy od grupy podstawowej, poprzez średniozaawansowaną, a na zaawansowanej skończywszy. Zasadniczą różnicą jest ilość i charakter ćwiczeń, im bardziej zaawansowana grupa, tym trudniejsze, optymalnie rozbudowane układy choreograficzne. 

Uczestnicy kursów tańca, także mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego, doskonale wiedzą, że program zajęć jest dostosowany do możliwości i predyspozycji uczestników. Anna i Jan Jaroszyńscy, jak na profesjonalistów przystało, starają się zrozumieć uczestników zajęć, motywując ich jednocześnie do wysiłku i wytężonej pracy. Osiągane sukcesy to nieukrywana i niekończąca się radość zarówno dla kursantów, jak i ich nauczycieli.