Aktualne kursy tańcaCennik rozkład zajęćO nas kontaktopinie mediafoto videonajbliższe imprezykarta podarunkowa

obecnie nie prowadzimy zajęć w Sokołowie, ale wrócimy.

Zapraszamy na kursy tańca do Siedlec:)

 

Pierwsze warsztaty za nami:)

Już niebawem kolejne, które poprowadzą ANNA i JAN JAROSZYŃSCY ze Studia Tańca Towarzyskiego. Szczegóły wkrótce.

Tymczasem zapraszamy na nasze zajęcia do Siedlec.

 

 

Taniec dobry na wszystko

 

Taniec towarzyski to doskonały sposób, by atrakcyjnie, aktywnie i kreatywnie spędzić czas wolny. Wie o tym każdy, kto choć raz w życiu skorzystał z możliwości, jaką zapewnia właśnie taniec

Spokojny, wręcz majestatyczny walc, wymowny i symboliczny polonez, energiczna polka, żywy rock end roll, gorące rytmy latynoamerykańskie – gatunków tańca towarzyskiego jest wiele, trudno wymienić choćby połowę. 

Każdy gatunek ma własny charakter, indywidualizm, rzec można, duszę, która wyróżnia go spośród innych propozycji tanecznych. 

Doskonałym sposobem, by rozwijać własne umiejętności taneczne są kursy tańca organizowane przez Anię i Janka Jaroszyńskich – doświadczonych i kompetentnych instruktorów, ludzi empatycznych, energicznych, otwartych i komunikatywnych. Taniec to dla nich pasja, sposób na życie, niekończąca się przygoda, która pragną podzielić się z innymi.

Ania i Janek Jaroszyńscy organizują kursy tańca w wielu miastach i miasteczkach, z ich umiejętności i wiedzy korzystali również mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego, wielu z nich zdecydowało się dojeżdżać do Węgrowa lub Siedlec, by tam, pod opiekuńczym okiem instruktorów o anielskiej ciepliwości i wielkich sercach, rozwijać własne talenty, zdobywać nowe umiejętności i nade wszystko kreatywnie spędzać czas. 

Wiele osób zadaje sobie pytanie, po co uczestniczyć w kursach tańca? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, w zasadzie odpowiedzi może być tyle, ilu ludzi na świecie. Każdy człowiek inaczej postrzega taniec, dla jednych to sposób na relaks, dla innych pasja, są też tacy, którzy traktują naukę tańca towarzyskiego jak sposób na aktywne i atrakcyjne spędzanie czasu wolnego w sympatycznym towarzystwie. 

W ofercie szkoły tańca Anny i Jana Jaroszyńskich można znaleźć szeroki wachlarz propozycji, są tam tańce towarzyskie o różnym charakterze i różnym stopniu trudności, dzięki czemu każda osoba bez problemu znajdzie odpowiednie rozwiązanie. 

Warto nadmienić, że zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem stopnia zaawansowania, począwszy od grupy podstawowej, poprzez średniozaawansowaną, a na zaawansowanej skończywszy. Zasadniczą różnicą jest ilość i charakter ćwiczeń, im bardziej zaawansowana grupa, tym trudniejsze, optymalnie rozbudowane układy choreograficzne. 

Uczestnicy kursów tańca, także mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego, doskonale wiedzą, że program zajęć jest dostosowany do możliwości i predyspozycji uczestników. Anna i Jan Jaroszyńscy, jak na profesjonalistów przystało, starają się zrozumieć uczestników zajęć, motywując ich jednocześnie do wysiłku i wytężonej pracy. Osiągane sukcesy to nieukrywana i niekończąca się radość zarówno dla kursantów, jak i ich nauczycieli.