O nas
Spacer 3D
kurs tańca Siedlcekurs tańca ŁukówFAQCennik opiniePierwszy tanieclekcje indywidualneimprezy wydarzeniaWarsztaty wyjazdowedj & wodzireje JAROSZYŃSCYKontakt

 

Kursy tańca dla DOROSŁYCH

 

- TAŃCE WESELNE i DYSKOTEKOWE /PIERWSZY TANIEC/,
- SALSA & BACHATA & ZOUK & SALSA CUBANA & KIZOMBA w PARACH,
- gorąca strefa LATINO SOLO.
- energetyczna ZUMBA LATINO

 

Nasze WYJĄTKOWE kursy tańca towarzyskiego, weselnego, dyskotekowego, latino odbywają się 3 razy do roku:
- 1 kurs: od stycznia do kwietnia
- 2 kurs: od kwietnia do lipca
- 3 kurs: od września do grudnia

 

Poniżej zapraszamy do zapoznanaia się ze szczegółami dotyczącymi najbliższych kursów tańca: 

SZCZEGÓŁY PONIŻEJ:
*KURSY w ŁUKOWIE
*KURSY w SIEDLCACH

 

 


 

Kurs tańca dla dorosłych

 

Nie trzeba być doświadczonym tancerzem, by korzystać z przyjemności, jaką jest taniec towarzyski. Wiedzą o tym doskonale Anna i Jan Jaroszyńscy – właściciele szkoły tańca, profesjonalni tancerze i instruktorzy tańca. 

W ofercie znaleźć można m.in. kurs tańca dla dorosłych – adeptów tańca towarzyskiego, którzy posiadają mniejsze lub większe doświadczenie na tej płaszczyźnie. 

Warsztaty taneczne – wbrew pozorom – cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób dorosłych. Zbliżające się wesele w rodzinie, firmowy event tudzież inna impreza okolicznościowa lub towarzyska to doskonała okazja, by zapisać się na kurs tańca, zdobywając w ten sposób umiejętności taneczne

Taniec towarzyszy ludziom praktycznie od zarania dziejów. Ludzie pierwotni często wykorzystywali taniec jako formę komunikacji, podobny charakter miał on w kulturach indiańskich. 

Dla współczesnego człowieka taniec towarzyski to doskonały sposób, by miło, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas, poznać nowych przyjaciół, nawiązać znajomości, czy wreszcie przygotować się na ważną imprezę lub uroczystość. 

Z kursów tańca organizowanych przez Annę i Jana Jaroszyńskich nierzadko korzystają pary, dla których jest to swoisty substytut udanej randki. 

Kursy tańca dla dorosłych prowadzone są w grupach, z uwzględnieniem stopnia umiejętności. Adepci tańca towarzyskiego zapisują się do grupy początkująca, osoby posiadające doświadczenie – odpowiednio do grupy średniozaawansowanej. Program dostosowany jest to możliwości i predyspozycji tancerzy, Ania i Janek Jaroszyńscy wychodzą z założenia, ze taniec to przede wszystkim relaks i dobra zabawa, dlatego też nie warto robić nic na siłę, gdyż uzyskane efekty mogą być odwrotne do pożądanych.

Uczestnicy kursu poznają popularne tańce towarzyskie i weselne, tańce dyskotekowe, w programie znajduje się także salsa, romantyczno-sentymentalna bachata, salsa cubana oraz kizomba – tańce adresowane przede wszystkim dla par. Główną zasadą w tańcu towarzyskim jest umiejętność współpracy i zaufanie pomiędzy partnerami. Ważna jest synchronizacja ciała i duszy, a także płynność ruchów. 

Wbrew pozorom partnerka nie musi biernie poddawać się działaniom partnera, aczkolwiek nie powinna niczego narzucać na siłę. Kurs tańca to doskonała okazja, by nauczyć się wzajemnej współpracy i płynności ruchów. 

Przysłowiowe single, czyli osoby samotne mogą skorzystać z latino solo oraz energetycznej zumby, łączącej tańce latynoamerykańskie i fitness.

Kursy odbywają się w Siedlcach i w Łukowie.