Aktualne kursy tańcaCennik rozkład zajęćO nas kontaktopinie mediafoto videonajbliższe imprezykarta podarunkowa

Kursy tańca dla DOROSŁYCH

 

Nasze niepowtarzalne kursy tańca towarzyskiego, weselnego, dyskotekowego, kubańskiego odbywają się 3 razy do roku:

- 1 kurs: od października do lutego (szczegóły już w sierpniu)

- 2 kurs - od lutego do poczatku czerwca (szczegóły już w listopadzie).

- 3 kurs - intensywne 3 tygodniowe warsztaty taneczne /lipiec/ - szczegóły już w kwietniu.

Poniżej zapraszamy do zapoznanaia się ze szczegółami dotyczącymi najbliższych kursów tańca.

 

ROZPOCZNIJ KURS TAŃCA  już TERAZ.:

- TAŃCE WESELNE i DYSKOTEKOWE /TANIEC TOWARZYSKI/,

- SALSA & BACHATA & SALSA CUBANA & KIZOMBA w PARACH,

- gorąca strefa LATINO SOLO.

- energetyczna ZUMBA

 

SZCZEGÓŁY PONIŻEJ:
*KURSY w ŁUKOWIE
*KURSY w SIEDLCACH
*KURSY w WĘGROWIE

 


 

Kurs tańca dla dorosłych

 

Nie trzeba być doświadczonym tancerzem, by korzystać z przyjemności, jaką jest taniec towarzyski. Wiedzą o tym doskonale Anna i Jan Jaroszyńscy – właściciele szkoły tańca, profesjonalni tancerze i instruktorzy tańca. 

W ofercie znaleźć można m.in. kurs tańca dla dorosłych – zarówno adeptów tańca towarzyskiego, jak i osób, które posiadają mniejsze lub większe doświadczenie na tej płaszczyźnie. 

Warsztaty taneczne – wbrew pozorom – cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób dorosłych. Zbliżające się wesele w rodzinie, firmowy event tudzież inna impreza okolicznościowa lub towarzyska to doskonała okazja, by zapisać się na kurs tańca, zdobywając w ten sposób umiejętności taneczne. 

Taniec towarzyszy ludziom praktycznie od zarania dziejów. Ludzie pierwotni często wykorzystywali taniec jako formę komunikacji, podobny charakter miał on w kulturach indiańskich. 

Dla współczesnego człowieka taniec towarzyski to doskonały sposób, by miło, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas, poznać nowych przyjaciół, nawiązać znajomości, czy wreszcie przygotować się na ważną imprezę lub uroczystość. 

Z kursów tańca organizowanych przez Annę i Jana Jaroszyńskich nierzadko korzystają pary, dla których jest to swoisty substytut udanej randki. 

Kursy tańca dla dorosłych prowadzone są w grupach, z uwzględnieniem stopnia umiejętności. Adepci tańca towarzyskiego zapisują się do grupy podstawowej, osoby posiadające doświadczenie – odpowiednio do grupy średniozaawansowanej lub zaawansowanej. Program dostosowany jest to możliwości i predyspozycji tancerzy, Ania i Janek Jaroszyńscy wychodzą z założenia, ze taniec to przede wszystkim relaks i dobra zabawa, dlatego też nie warto robić nic na siłę, gdyż uzyskane efekty mogą być odwrotne do pożądanych.

Uczestnicy kursu poznają popularne tańce towarzyskie i weselne, tańce dyskotekowe, w programie znajduje się także salsa, romantyczno-sentymentalna bachata, salsa cubana oraz kizomba – tańce adresowane przede wszystkim dla par. Główną zasadą w tańcu towarzyskim jest umiejętność współpracy i zaufanie pomiędzy partnerami. Ważna jest synchronizacja ciała i duszy, a także płynność ruchów. 

Wbrew pozorom partnerka nie musi biernie poddawać się działaniom partnera, aczkolwiek nie powinna niczego narzucać na siłę. Kurs tańca to doskonała okazja, by nauczyć się wzajemnej współpracy i płynności ruchów. 

Przysłowiowe single, czyli osoby samotne mogą skorzystać z latino solo oraz energetycznej zumby, łączącej tańce latynoamerykańskie i fitness.

Kursy odbywają się w Siedlcach, Łukowie i Węgrowie.