Aktualne kursy tańcaCennik rozkład zajęćO nas kontaktopinie mediafoto videonajbliższe imprezykarta podarunkowa

Kursy tańca dla MŁODZIEŻY gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej

 

Nasze niepowtarzalne kursy tańca towarzyskiego, weselnego, dyskotekowego, kubańskiego odbywają się 3 razy do roku:

- 1 kurs: od października do lutego (szczegóły już w sierpniu)

- 2 kurs - od lutego do poczatku czerwca (szczegóły już w listopadzie).

- 3 kurs - intensywne 3 tygodniowe warsztaty taneczne /lipiec/ - szczegóły już w kwietniu.

Poniżej zapraszamy do zapoznanaia się ze szczegółami dotyczącymi najbliższych kursów tańca.

 

 

ROZPOCZNIJ KURS TAŃCA  w roku szkolnym  2015/2016r.:

- TAŃCE WESELNE i DYSKOTEKOWE /TANIEC TOWARZYSKI/,

- SALSA & BACHATA & SALSA CUBANA & KIZOMBA w PARACH,

- gorąca strefa LATINO SOLO.

- energetyczna ZUMBA

 

SZCZEGÓŁY PONIŻEJ:
*KURSY w ŁUKOWIE
*KURSY w SIEDLCACH
*KURSY w WĘGROWIE


 

Taniec towarzyski a młodzież

 

Młody człowiek powinien przede wszystkim realizować własne pasje – z tego założenia wychodzi wielu rodziców i nauczycieli, zapewniając nastolatkom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Jedną z propozycji jest taniec towarzyski, który w prosty i atrakcyjny sposób pozwala połączyć przysłowiowe przyjemne z pożytecznym. 

Kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży można znaleźć w ofercie szkoły tańca Anny i Jana Jaroszyńskich. Zajęcia odbywają się w małych grupach i obejmują najpopularniejsze tańce towarzyskie. Zdobyte umiejętności doskonale sprawdzą się podczas wizyty w dyskotece tudzież podczas imprezy towarzyskiej lub okolicznościowej. 

Taniec to doskonały sposób, by rozładować nadmiar emocji, zrelaksować się, odpocząć, spędzić czas z rówieśnikami. Jako aktywna forma rozrywki zapewnia optymalną dawkę ruchu i zdrowej adrenaliny, przekładając się tym samym na kondycję i samopoczucie młodych ludzi. Jest to zdrowa i atrakcyjna alternatywa dla komputera lub tabletu. 

Ania i Janek Jaroszyńscy zdają sobie sprawę z tego, że taniec dla wielu młodych ludzi jest sposobem na życie, wyrażanie siebie, poszukiwanie nowych wartości. Odpowiedzią na potrzeby młodych ludzi jest bogaty i urozmaicony program warsztatów tanecznych.

Priorytetowym elementem jest taniec współczesny, z uwzględnieniem jego najpopularniejszych gatunków. W programie znajduje się mi.in. Salsa, rock end roll, cza-cza, rumba, samba, disco swing, walc oraz tango – tańce klasyczne, w teorii znane praktycznie każdemu, efektowne i niezwykłe. Pozyskane w czasie kursu umiejętności z powodzeniem można wykorzystać w czasie wizyty w dyskotece czy imprezy integracyjno-towrzyskiej lub okolicznościowej. 

Sporym zainteresowaniem cieszy się także romantyczno-sentymentalna bachata, salsa cubana oraz kizomba – tańce o latynoamerykańskim rodowodzie, odpowiednio zmodernizowane i zmodyfikowane.

W programie nie może oczywiście zabraknąć zumby – tańca łączącego rytmy latynoamerykańskie i klasyczny fitness. 

Program kursów tańca dla młodzieży jest rozbudowany i atrakcyjny, równie atrakcyjne są zajęcia prowadzone pod kierunkiem Ani i Janka Jaroszyńskich – instruktorów wyjątkowo empatycznych i otwartych. Wrodzone poczucie humoru pozwala rozluźnić atmosferę, stwarzając idealne warunki do dobrej zabawy, natomiast zmysł psychologiczny to szansa, by wypracować w młodych ludziach poczucie własnej wartości i pewność siebie – cechy, które okazują się przydatne nie tylko w tańcu, ale także w życiu codziennym. 

Oferta adresowana jest dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, zajęcia odbywają się z uwzględnieniem stopnia zaawansowania tancerzy. 

Kursy są organizowane w Łukowie, Sielcach oraz Węgrowie.