O nas
Spacer 3D
grafik kurs tańca siedlcegrafik kurs tańca łukówFAQcennik opiniePierwszy tanieclekcje indywidualneimprezy wydarzeniaWarsztaty wyjazdowedj & wodzireje JAROSZYŃSCYKontakt

Kursy tańca dla MŁODZIEŻY

- TAŃCE WESELNE, DYSKOTEKOWE,
- SALSA & BACHATA & ZOUK & CUBANA & KIZOMBA w PARACH,
- gorące LATINO SOLO.
- ZUMBA

Nasze kursy tańca towarzyskiego, weselnego, dyskotekowego, latino są 3 razy do roku:
- I kurs: od stycznia do kwietnia
- II kurs: od kwietnia do lipca
- III kurs: od września do grudnia

Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami najbliższych kursów tańca.

 

SZCZEGÓŁY PONIŻEJ:
*KURSY w ŁUKOWIE
*KURSY w SIEDLCACH


Taniec towarzyski a młodzież 

Młody człowiek powinien przede wszystkim realizować własne pasje – z tego założenia wychodzi wielu rodziców i nauczycieli, zapewniając nastolatkom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Jedną z propozycji jest taniec towarzyski, który w prosty i atrakcyjny sposób pozwala połączyć przysłowiowe przyjemne z pożytecznym

Kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży można znaleźć w ofercie szkoły tańca Anny i Jana Jaroszyńskich. Zajęcia odbywają się w małych grupach i obejmują najpopularniejsze tańce towarzyskie. Zdobyte umiejętności doskonale sprawdzą się podczas wizyty w dyskotece tudzież podczas imprezy towarzyskiej lub okolicznościowej. 

Taniec to doskonały sposób, by rozładować nadmiar emocji, zrelaksować się, odpocząć, spędzić czas z rówieśnikami. Jako aktywna forma rozrywki zapewnia optymalną dawkę ruchu i zdrowej adrenaliny, przekładając się tym samym na kondycję i samopoczucie młodych ludzi. Jest to zdrowa i atrakcyjna alternatywa dla komputera lub tabletu. 

Ania i Janek Jaroszyńscy zdają sobie sprawę z tego, że taniec dla wielu młodych ludzi jest sposobem na wyrażanie siebie, poszukiwanie nowych wartości. Odpowiedzią na potrzeby młodych ludzi jest bogaty i urozmaicony program warsztatów tanecznych.

Priorytetowym elementem jest taniec współczesny, z uwzględnieniem jego najpopularniejszych gatunków. W programie znajduje się m. in. salsa, rock and roll, cza-cza, rumba, samba, disco, walc oraz tango – tańce klasyczne, w teorii znane praktycznie każdemu, efektowne i niezwykłe. Pozyskane w czasie kursu umiejętności z powodzeniem można wykorzystać w czasie wizyty w dyskotece czy imprezy integracyjno-towarzyskiej lub okolicznościowej. 

Sporym zainteresowaniem cieszy się także romantyczno-sentymentalna bachata, salsa cubana oraz kizomba – tańce o latynoamerykańskim rodowodzie, odpowiednio zmodernizowane i zmodyfikowane.

W programie nie może oczywiście zabraknąć zumby – tańca łączącego rytmy latynoamerykańskie i klasyczny fitness. 

Program kursów tańca dla młodzieży jest rozbudowany i atrakcyjny, równie atrakcyjne są zajęcia prowadzone pod kierunkiem Ani i Janka Jaroszyńskich – instruktorów wyjątkowo empatycznych i otwartych. Wrodzone poczucie humoru pozwala rozluźnić atmosferę, stwarzając idealne warunki do dobrej zabawy, natomiast zmysł psychologiczny to szansa, by wypracować w młodych ludziach poczucie własnej wartości i pewność siebie – cechy, które okazują się przydatne nie tylko w tańcu, ale także w życiu codziennym. 

Oferta adresowana jest dla młodzieży, a zajęcia odbywają się z uwzględnieniem stopnia zaawansowania tancerzy. 

Kursy są organizowane w Łukowie, Siedlcach.