Aktualne kursy tańcaCennik rozkład zajęćO nas kontaktopinie mediafoto videonajbliższe imprezykarta podarunkowa

Kursy tańca dla DZIECI

 

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI NA ROK SZKOLNY 2017/2018

DZIECI MOGĄ STALE DOŁĄCZAĆ DO GRUPY

 

Studio Tańca Anny & Jana Jaroszyńskich w roku szkolnym 2018 / 2019 po raz kolejny ruszy z kursami tańca dla dzieci. W programie: taniec towarzyski & zumba, czyli specjalnie dla najmłodszych potężna dawka energii - wszystko od podstaw.

 

W ŁUKOWIE zajęcia odbywają się w każdy piątek w godzinach 16.40-17.25 (grupa młodsza od 4 do 6 roku życia) oraz 17.35-18.20 (grupa starsza od 7 roku życia) w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

PIERWSZE ZAJĘCIA JUZ 14 WRZEŚNIA 2018.

 

W SIEDLCACH zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach  17.35-18.20 (od 6 roku życia) w sali baletowej siedleckiego liceum "Królówki".

PIERWSZE ZAJĘCIA JUZ 8 PAŹDZIERNIKA 2018.

 

I. CENA:

Tylko 10 zł. za 45 minut /dzieci/, średnio w miesiącu 40 zł.
 

 

II. Program kursu obejmuje naukę:

- tańców standardowych, m .in.: walc wiedeński, walc angielski, tango;

- tańców latynoamerykańskich, m. in.: cha-cha, samba, jive;

- tańców użytkowych, m. in.: rock’n’roll, salsa, merengue, polka;

- zumba.

 

III. Szczegółowe informacje, zapisy

/drogą mailową lub telefoniczną/:

 

Anna Jaroszyńska - dyplomowany instruktor

mail: anna.jaroszynska@taniec-towarzyski.com

telefon: 663 234 272

 

dr Jan Jaroszyński - szef promocji, instruktor

telefon: 607 690 450

 

 

ZAPAMIĘTAJ: TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE

----------

Zakończył się kurs tańca towarzyskiego dla Grupy Dziecięcej. Zajrzyj do FOTOGALERII.

----------

Zapraszamy naszych dotychczasowych młodych adeptów sztuki tanecznej oraz zupełnie początkujących.


Słowo o sekcji:
Na początku lutego 2009 roku ruszyła kampania promocyjna zapraszająca do grupy dziecięcej Studia Tańca Towarzyskiego Anny Jaroszyńskiej. Celem inicjatywy jest popularyzowanie tej niepowtarzalnej formy tańca.

Dzięki tym zajęciom poznacie fantastyczną grupę przyjaciół, rozwiniecie swoje poczucie rytmu, słuch, koordynację ruchową oraz posiądziecie umiejętność tańczenia, dzięki czemu dyskoteki będą sprawiały Wam jeszcze więcej radości. Od tej pory nie będziecie podpierać ścian, pokonacie nieśmiałość. Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje, zapisy:
instruktor Anna Jaroszyńska, telefon: 663 234 272,
mail: anna.jaroszynska@taniec-towarzyski.com

By być na bieżąco zamów darmowy newsletter o nowych kursach tańca towarzyskiego.

 

PROPONUJEMY KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA WSZYSTKICH, BEZ WZGLĘDU NA WIEK. ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY.


 

Taniec towarzyski dla dzieci

 

Wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób wypełnić swoim pociechom czas wolny. Możliwości jest wiele, należy jednak pamiętać, że zajęcia powinny motywować młodego człowieka, zapewniając mu nie tylko doskonałą zabawę, ale przede wszystkim rozwój osobisty. 

Doskonałą alternatywą okazują się warsztaty taneczne dla dzieci, organizowane przez szkołę tańca Ani i Janka Jaroszyńskich. Zajęcia odbywają się w Łukowie,Siedlcach, Stoku Lackim, Iganie Nowej oraz Żelkowie. 

Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci to doskonały sposób, by zmotywować malucha do integracji z rówieśnikami, aktywnego spędzania czasu, z dala od komputera i tabletu, a także niebagatelna szansa na to, by rozwijać jego umiejętności i talenty. 

Warto podkreślić, że prowadzone przez Anię i Janka Jaroszyńskich zajęcia są znacznie bardziej rozbudowane i kreatywne niż popularna rytmika w przedszkolach. 

Taniec to doskonały sposób, by pozytywnie wykorzystać niespożyte pokłady energii, mobilizując dziecko do aktywności i otwartości. 

Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności małych tancerzy. Dzieci poznają popularne tańce towarzyskie, uczą się kroków, przechodząc płynnie do mniej lub bardziej rozbudowanej i skomplikowanej choreografii. 

Warto nadmienić, że wiele maluchów, uzyskując odpowiednie umiejętności, uczestniczy w turniejach tanecznych, często zajmując czołowe miejsca. 

Priorytetem dla instruktorów jest rozwój małych ludzi, ich integracja oraz dobra zabawa. Dzieci poznają tajniki wielu tańców towarzyskich, wśród propozycji znajduje się m.in. samba, cha- -cha, polka, jive, walc angielski, walc wiedeński, tango oraz quickstep.

Ku zaskoczeniu rodziców dzieci doskonale radzą sobie z układami choreograficznymi. Ważnym czynnikiem w tym przypadku jest osobowość małego człowieka, przede wszystkim umiejętności interpersonalne i współpraca z partnerem lub partnerką. 

Taniec towarzyski to nade wszystko współpraca, synchronizacja ciał i dusz. Bardzo ważne jest zaufanie pomiędzy partnerami, wiara we własne siły, a także zaufanie względem instruktorów. 

Dzieci to osoby z natury ufne, dlatego też łatwo nimi kierować, wskazując właściwy kierunek działania. Doskonale wiedzą o tym Ania i Janek Jaroszyńscy, którzy traktują małych tancerzy poważnie i rzeczowo. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i rzetelnie, aczkolwiek z przewagą dobrej zabawy. Pogoda ducha, otwartość i empatia Ani i Janka Jaroszyńskich, a także wrodzona anielska cierpliwość, to gwarancja wspólnego sukcesu.

Dla wielu dzieci taniec towarzyski to wspaniała przygoda, piękna i krótka zarazem, jednakże wielu małych tancerzy kontynuuje działalność taneczną rozwijając własne pasje i zdobywając czołowe miejsca w konkursach i turniejach taneczny, także w dorosłym życiu.