kurs tańca Siedlcekurs tańca ŁukówCennik opiniePierwszy taniecO nas kontaktimprezy wydarzeniakarta podarunkowadj & wodzireje JAROSZYŃSCY

 

Kursy tańca dla DZIECI

 

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI NA ROK SZKOLNY 2020/2021


Taniec ma sprawiać dzieciom radość.
Zapraszamy naszych dotychczasowych młodych adeptów sztuki tanecznej oraz zupełnie początkujących.


Słowo o zajęciach:
Celem zajęć jest popularyzowanie tej niepowtarzalnej formy tańca.
Dzięki tym zajęciom poznacie fantastyczną grupę przyjaciół, rozwiniecie swoje poczucie rytmu, słuchanie, koordynację ruchową oraz posiądziecie umiejętność tańczenia, dzięki czemu dyskoteki będą sprawiały Wam jeszcze więcej radości. Od tej pory nie będziecie podpierać ścian, pokonacie nieśmiałość.
Przyjmujemy od 4 roku życia.
W tym sezonie brak zajęć dla dzieci, ale ruszymy.

 

I. CENA:
Tylko 15 zł. za 45 minut /dzieci/, średnio w miesiącu 60 zł.

II. Program kursu obejmuje naukę:
- tańców standardowych, m .in.: walc wiedeński, walc angielski
- tańców latynoamerykańskich, m. in.: cha-cha, samba,
- tańców użytkowych, m. in.: rock’n’roll, polka;
- zumba.

 

III. Szczegółowe informacje, zapisy:
Jan Jaroszyński
jan.dance7@gmail.com
tel. 607690450

 

ZAPAMIĘTAJ: TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE

 

PROPONUJEMY KURSY TAŃCA WESELNEGO, DYSKOTEKOWEGO DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, BEZ WZGLĘDU NA WIEK.

* GRUPOWE KURSY w ŁUKOWIE

* GRUPOWE KURSY w SIEDLCACH

 


 

Taniec towarzyski dla dzieci

 

Wielu rodziców zastanawia się, w jaki sposób wypełnić swoim pociechom czas wolny. Możliwości jest wiele, należy jednak pamiętać, że zajęcia powinny motywować młodego człowieka, zapewniając mu nie tylko doskonałą zabawę, ale przede wszystkim rozwój osobisty. 

Doskonałą alternatywą okazują się warsztaty taneczne dla dzieci, organizowane przez szkołę tańca Ani i Janka Jaroszyńskich. Zajęcia odbywają się w Łukowie i w Siedlcach.

Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci to doskonały sposób, by zmotywować malucha do integracji z rówieśnikami, aktywnego spędzania czasu, z dala od komputera i tabletu, a także niebagatelna szansa na to, by rozwijać jego umiejętności i talenty. 

Warto podkreślić, że prowadzone przez Anię i Janka Jaroszyńskich zajęcia są znacznie bardziej rozbudowane i kreatywne niż popularna rytmika w przedszkolach. 

Taniec to doskonały sposób, by pozytywnie wykorzystać niespożyte pokłady energii, mobilizując dziecko do aktywności i otwartości. 

Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności małych tancerzy. Dzieci poznają popularne tańce towarzyskie, uczą się kroków, przechodząc płynnie do mniej lub bardziej rozbudowanej i skomplikowanej choreografii. 

Warto nadmienić, że wiele maluchów, uzyskując odpowiednie umiejętności, uczestniczy w turniejach tanecznych, często zajmując czołowe miejsca. 

Priorytetem dla instruktorów jest rozwój małych ludzi, ich integracja oraz dobra zabawa. Dzieci poznają tajniki wielu tańców towarzyskich, wśród propozycji znajduje się m.in. samba, cha- -cha, polka, jive, walc angielski, walc wiedeński.

Ku zaskoczeniu rodziców dzieci doskonale radzą sobie z układami choreograficznymi. Ważnym czynnikiem w tym przypadku jest osobowość małego człowieka, przede wszystkim umiejętności interpersonalne i współpraca z partnerem lub partnerką. 

Taniec towarzyski to nade wszystko współpraca, synchronizacja ciał i dusz. Bardzo ważne jest zaufanie pomiędzy partnerami, wiara we własne siły, a także zaufanie względem instruktorów. 

Dzieci to osoby z natury ufne, dlatego też łatwo nimi kierować, wskazując właściwy kierunek działania. Doskonale wiedzą o tym Ania i Janek Jaroszyńscy, którzy traktują małych tancerzy poważnie i rzeczowo. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i rzetelnie, aczkolwiek z przewagą dobrej zabawy. Pogoda ducha, otwartość i empatia Ani i Janka Jaroszyńskich, a także wrodzona anielska cierpliwość, to gwarancja wspólnego sukcesu.

Dla wielu dzieci taniec towarzyski to wspaniała przygoda, piękna i krótka zarazem, jednakże wielu małych tancerzy kontynuuje działalność taneczną rozwijając własne pasje i zdobywając czołowe miejsca w konkursach i turniejach taneczny, także w dorosłym życiu.