Aktualne kursy tańcaCennik rozkład zajęćO nas kontaktopinie mediafoto videonajbliższe imprezykarta podarunkowa

pierwszy taniec weselny

 

PIERWSZY TANIEC WESELNY i kursy dla NARZECZONYCH

Cennik:

- tylko 60 zł za 45 min lub 80 zł za 1 godz. lub 110 zł za 1,5 godz. od Pary za lekcję indywidualną;

- wystarczy TYLKO od 4 do 7 lekcji w zależności od trudności choreografii;

- gwarancja, że nauczymy każdego;

Dlaczego warto wybrać Studio Tańca Towarzyskiego Anny & Jana JAROSZYŃSKICH /SIEDLCE, ŁUKÓW, WĘGRÓW i okolice/:

*zaufało nam już ponad 5000 par, które fenomenalnie zatańczyło swój Pierwszy Taniec Weselny...
*w naszym gronie mamy Pary z Siedlec, Łukowa, Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa, Łosic, Mińska Mazowieckiego, ale i z Warszawy oraz ...Londynu
*profesjonalne podejście i najniższe ceny
*wystarczy dosłownie kilka spotkań, by Wasz taniec wywołał zachwyt

***
ROZPOCZNIJ z NOWĄ ENERGIĄ KURSY TAŃCA w NOWYM SEZONIE:
*TAŃCE WESELNE i DYSKOTEKOWE /TANIEC TOWARZYSKI/
*SALSA & BACHATA & SALSA CUBANA & KIZOMBA w PARACH
- gorąca strefa LATINO SOLO
- energetyczna ZUMBA

Kurs jest skierowany do MŁODZIEŻY, STUDENTÓW, DOROSŁYCH i SENIORÓW - SOLO i w PARACH.
TYLKO U NAS - NAJNIŻSZA CENA oraz GWARANCJA TANECZNEGO SUKCESU.

SZCZEGÓŁY PONIŻEJ:
*KURSY w ŁUKOWIE
*KURSY w SIEDLCACH

 

Pierwszy taniec weselny

 

Zgodnie ze staropolską tradycją, pierwszy taniec weselny jest zarezerwowany dla Pary Młodej. Goście weselni z zainteresowaniem przyglądają się nowożeńcom, podziwiając ich umiejętności taneczne. 

Dla wielu osób świadomość tańca na oczach uczestników wesela to powód do stresu i nieukrywana obawa, że niespodziewanie pojawi się przeszkoda, która niekorzystnie wpłynie na prezentację. Kolejną kwestią jest pytanie, jaki taniec zaprezentować? 

Większość nowożeńców, zresztą bardzo słusznie, stawia na klasykę. Walc wiedeński to idealny taniec na rozpoczęcie weselnej zabawy. Spokojny i jednocześnie bardzo dostojny, można wręcz stwierdzić – majestatyczny. Pomysł wspaniały, taniec piękny, pojawia się jednak pytanie, co zrobić, by nie popełnić błędu?

Odpowiedź na to pytanie jest jedna – nauka tańca.

Ania i Janek Jaroszyńscy w swojej karierze pomogli już niejednej parze. Oferując naukę tańca zapewniają nie tylko indywidualnie opracowaną choreografię oraz pomoc w przygotowaniu prezentacji, ale także wsparcie duchowe, co w obliczu przedweselnego stresu okazuje się cechą bardzo cenną. 

Wiele par decyduje się na udział w profesjonalnym kursie tańca, uwzględniając ofertę tańca towarzyskiego, w której znajdują się również tańce weselne. Pomysł doskonały i godny polecenia, zakładając oczywiście, że jest on realizowany odpowiednio wcześnie. Ponadto należy pamiętać, że w kursie standardowo uczestniczy większa ilość par, nie ma więc możliwości opracowania indywidualnej, unikalnej choreografii. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych nowożeńców, Ania i Janek Jaroszyńscy stworzyli propozycję indywidualnej nauki tańca dla Pary Młodej. Oferta ciekawa i godna zainteresowania. Nauka prowadzona w sposób bezstresowy, z niemałą nutką pozytywnej energii i humoru, jaką w pakiecie oferują profesjonalni instruktorzy. 

Każda para traktowana jest indywidualnie, Ania i Janek Jaroszyńscy – w oparciu o sugestie i predyspozycje przyszłych nowożeńców – opracowują indywidualną choreografię, przygotowując Parę Młodą do pierwszego tańca. 

Warto nadmienić, że poza stroną techniczną instruktorzy zwracają uwagę na psychiczne nastawienie tancerzy, wzmacniając ich siłę woli i pewność siebie. Odpowiednio przygotowany system motywacyjny sprawia, że nowożeńcy czują się na parkiecie niczym przysłowiowa ryba w wodzie, ich ruchy są zsynchronizowane, płynne, doskonale ze sobą współgrają. Pierwszy taniec to symfonia dusz. 

Włożony w naukę tańca wysiłek i trud nagrodzony zostaje pozytywnym zaskoczeniem i podziwem ze strony gości weselnych, którzy doceniają zarówno umiejętności nowożeńców, jak i ich nauczycieli.