kurs tańca Siedlcekurs tańca ŁukówCennik opiniePierwszy taniecO nas kontaktimprezy wydarzeniaWeekendowy kurs tańcaWarsztaty wyjazdowekarta podarunkowadj & wodzireje JAROSZYŃSCY

o nas

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ I ZAPAMIĘTAJ: TANIEC ODMIENI TWOJE ŻYCIE

telefon: 663 234 272 lub 607 690 450

Zajrzyj na naszego FACEBOOKA

 

Szkoła Tańca i Taneczny Klub Sportowy JAROSZYŃSCY to pionierskie przedsięwzięcie artystyczne w regionie oparte na założeniach Światowego Programu Tańca. Dla STT najważniejszy jest Kursant, któremu na zajęciach poświęca się maksymalnie dużo czasu, pozwalając odkryć i rozwinąć pasję do tańca towarzyskiego. Szkoła przekonuje swoich uczestników, iż nigdy na tę fantastyczną formę rozrywki nie jest za późno. Ponadto wyznaje zasadę, iż TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE. Na uwagę zasługuje fakt, iż na tych zajęciach panuje bardzo życzliwa atmosfera; zawiązują się znajomości, przyjaźnie. Ponadto każdy z uczestników po zakończeniu kursu otrzymuje dyplom Studia Tańca Towarzyskiego. Dla osób, które polubią taniec, po ukończeniu kursu 1, 2 i 3 stopnia proponuje się dalsze systematyczne zajęcia w trybie zaawansowanym (rozwijanie techniki tańca, praca nad nowymi, interesującymi choreografiami.

Taniec towarzyski to najpiękniejsza forma ruchu; nie tylko gubimy kalorie, ale przede wszystkim nabywamy takich umiejętności, które pomagają przejść przez życie tanecznym krokiem. Znajomość tańca towarzyskiego pozwala swobodnie poruszać się na parkiecie, zadbać o kondycję, przełamać bariery oraz wyrobić pewność siebie. W ten sposób tworzona jest kultura tańca do której włączenia się serdecznie zapraszamy.

W szeregach Kursantów są rzesze dzieci, młodzieży. Ich zaangażowanie w taniec towarzyski procentuje w przyszłości na wielu różnych płaszczyznach. Liczną grupę stanowią studenci i osoby aktywne zawodowo. Część z tych osób przychodzi parami z tej racji, by przygotować się pod kątem tanecznym na uroczystość weselną. Bardzo modny wśród par jest Pierwszy Taniec, który dodaje smaku temu wydarzeniu, ale i stanowi przesympatyczną pamiątkę, którą będzie oglądała cała rodzina, przyjaciele, znajomi, a przede wszystkim roztańczeni małżonkowie. Na te taneczne zajęcia uczęszczają również seniorzy, którzy dzięki szkole tańca i swojemu zaangażowaniu przeżywają swoją drugą młodość.

Często na kursy przychodzą osoby bez pary; to niepowtarzalna okazja by poszerzyć grono znajomych, przyjaciół dla których taniec towarzyski to po prostu pasja i NIKT NIE CZUJE SIĘ SAM.

 

 

AnnaJaroszyńska

AnnaJaroszyńska

A certified instructor - dancer, choreographer, educator.
Musician - instrumentalist.
Siedlecki pioneering founder of the Ballroom Dance Studio.

Her coaches are m.in .:
- ANDRZEJ GOLONKA (legend ballroom dancing, international judge, continuing the work of Marian Perpetual - initiator of dance movement in Poland),
- WOJCIECH PRZEMIENIECKI (multiple champion Polish dances LA, one of the coaches of the current WORLD CHAMPION MICHAEL Malitowski)
- RAFAŁ KONOPACKI (outstanding coach pairs tournament)

Hot Latin rhythms learned from the stars, whose films on YOUTUBE beat records of popularity:
- TANJA (LA ALEMEANA) and Jorge (ATACA)
- JUAN MATOS and Amneris MARTINEZ,
- MIGUEL Gascueña,
- ACILYZ Katella FONTALVO CARO.

These outstanding dancers, instructors had kindled a passion for ballroom dancing. Thanks classes conducted by Anna Jaroszyńska is not only a pleasure arising from a pedagogical approach to the student, but also full of professionalism in the field of traffic and sounds of the world. She participated in numerous Congresses, Dance Workshop. Systematically perfected his skills in Warsaw, Cracow and Olsztyn dance school under the guidance of the best instructors in the country and the world, known m. In. the television show with STARS DANCE. With great passion for dance and the excellent pedagogical and substantive preparation is considered to be the best teacher of ballroom dancing IN THE REGION.
Since 2006 he teaches dance in the University Computer Center of the University of Natural Sciences and Culture - Humanities in Siedlce enjoying great interest.
Since 2007, in the Second High School. St. Queen Jadwiga in Siedlce.
Since 2009 - began working in the field of ballroom dance classes for children and young people - currently in the High School. Boleslaw Prus in Siedlce.
About the passion with which he teaches ballroom dancing is the fact that in the Cultural Center founded Sokolowski unique in the region Ballroom Dance Formation "Contra". A passion for dance and teaching skills make it easy to transmit knowledge to their students according to the maxim: "Dancing anyone can."

Feel free to contact us:
instructor Anna Jaroszyńska
Telephone: 663 234 272

JanJaroszyński

 

JanJaroszyński

Instruktor - Tancerz, Pedagog.
Muzyk - Solista, Instrumentalista.
Szef Promocji Studia Tańca Towarzyskiego Anny & Jana Jaroszyńskich.

Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach (2009-2011), budowniczy teatru w Siedlcach. Już od najmłodszych lat pasjonował się sportem, zwłaszcza koszykówką, bijąc kilka rekordów w tej dyscyplinie sportowej w swoim regionie. Równolegle, z wielkim zapałem, angażował się w świat muzyki  - jako solista i chórzysta, gitarzysta, dyrygent różnych zespołów. Sport, muzyka dawała mu ogromną radość i poczucie częściowego spełnienia, ale nadal szukał inspiracji dla zrealizowania artystycznej części siebie. Tę pełnię odnalazł w połączeniu muzyki ze sportem, czyli… w TAŃCU TOWARZYSKIM. Dzięki wsparciu żony Anny, która rozpaliła w nim pasję do tej dziedziny sztuki, stał się wiodącym tancerzem i instruktorem w regionie.  Jest przykładem, że w każdym wieku można zacząć tańczyć, zapewniając w ten sposób radość sobie, bliskim i wszystkim spotkanym, nie tylko na parkiecie, ludziom.

 Tańczy od wielu lat, nieustannie kształcąc się pod okiem cenionych instruktorów w warszawskiej i olsztyńskiej szkole tańca. Jego trenerem jest m. in.:
- WOJCIECH PRZEMIENIECKI (wielokrotny mistrz Polski w tańcach LA, jeden z trenerów obecnego MISTRZA ŚWIATA MICHAŁA MALITOWSKIEGO),

Gorących rytmów latynoamerykańskich uczyła się od gwiazd, których filmy na YOUTUBE biją rekordy popularności:
- TANJA (LA ALEMEANA) i JORGE (ATACA),
- JUAN MATOS i AMNERIS MARTINEZ,
- MIGUEL GASCUENA,
- ACILYZ KATELL CARO FONTALVO.

Na zajęciach wyznaje zasadę, że taniec ma sprawiać przyjemność - w myśl motto Studia Tańca Towarzyskiego Anny & Jana Jaroszyńskich „Tańczyć każdy może…” Pomocą była jego jedna z pierwszych tanecznych przygód - Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej im. Alicji Siwkiewicz „CHODOWIACY”.
W 2008 roku uzyskał tytuł doktora. Rozprawa poświęcona była edukacji medialnej. Wykłada na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz uczy w II L.O. w Siedlcach - Królówce; wieloletni dziennikarz radiowy, prasowy; organizator i współorganizator wielu przedsięwzięć kulturalnych o randze lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jest przykładem, że można mieć wiele pasji, które wzajemnie uzupełniają się. Jednak ta szczególna miłość to TANIEC i UCZENIE TAŃCA.

Zapraszam do kontaktu:
instruktor Jan Jaroszyński
telephone: 607 690 450